SEWERYN SWACHA – MOSS [2018]

Urodził się w 1979r. w Jeleniej Górze.

Ukończył Liceum Plastyczne w Jeleniej Górze. W 2006r. uzyskał dyplom ukończenia Instytutu Sztuk Pięknych w Zielonej Górze na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Ryszarda Woźniaka

Uczestniczył w wielu wystawach w kraju i zagranicą. Mieszka i pracuje w Gdańsku.

Share Project :

Cena wywoławcza: 800zł

  • Wymiary:27 x 37 cm
  • Categories:
  • Technika:
    • akwarela
    • olej na płótnie
    • tusz
  • Share Project :