VINCENT POŠPISIL – PANORAMA KARKONOSZY [1913]

Piękny obraz olejny na płótnie w ozdobnej, złoconej ramie, przedstawiający panoramę Karkonoszy ze Śnieżką. Obraz z 1913r. Jedno drobne uszkodzenie powierzchni płótna.

Share Project :

Cena wywoławcza: 3 000zł

  • Wymiary:41 x 100 cm
  • Categories:
  • Technika:
    • olej na płótnie
  • Share Project :